.

درباره کالااینا

نام کالا اینا به دلیل جوان پسند بودن  و راحتی تلفظ  و انتخاب در بین بیش از صد دامنه معرفی شده  به افر​اد ، با سنین مختلف و قابلیت حفظ آسان نام این سایت انتخاب گردید . هدف از تاسیس و راه‌اندازی این سایت ، ترویج فرهنگ استفاده از تجارت الکترونیک ، آشنایی هموطنان با کالاها و محصولات و صنایع تولید شده در کشور و همچنین به دلیل وارد شدن کالاهای تقلبی فراوان  از مرزهای کشور و نا آگاهی افراد در تشخیص کالای اصل از تقلب ، با استفاده از تجربیات همکاران متخصص در امور بازار و همچنین واردکنندگان و نمایندگان اجناس معتبر ، با شناسایی دقیق اجناس اصلی و تقلبی و درج اطلاعات آنها ، سعی در آگاهی هر چه بهتر خریداران و هموطنان عزیزمان گردانیم.

مدیریت

سید عیسی شجاع  کارشناس رشته الکترونیک ، متخصص درسخت افزار و نرم افزار شبکه های کامپیوتری ، کارمند مخابرات در بخش نظارت اینترنت استان بوشهر و همچنین سابقه موفق بیش از پنج سال تعمیرات و فروش موبایل را داشته  ،  لذا با استفاده از دانش و تجربه ذکر شده و با همکاری تعدادی از متخصصین در رشته های مختلف اقدام به ایجاد سایت فروشگاهی نموده است .

سخن مدیریت

با گسترش روز افزون  ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور و دسترسی آسان  به دنیای اینترنت برآن شدیم تا با تعدادی از متخصیصن بازاریاب ، برنامه نویس و مترجم ،  گروه بزرگی از افراد مجرب را گرد هم بیاوریم و با توکل به خداوند متعال و با استفاده از دانش روز و ایده های نوین تبلیغاتی سایت فروشگاهی کالااینا را ایجاد نماییم .


دامنه فعالیت

فروشگاه اینترنتی کالا اینا در بر گیرنده تمام کالاهای مورد نیاز برای اکثر اقشار و خانواده ها با سنین مختلف مانند  کالاهای دیجیتال ، صنایع دستی  ، فرهنگ و هنر  ، لوازم خانگی ، ورزش و سرگرمی و ...  می باشد . همچنین تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه و فعالیت‌های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

همکاری

این گروه به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه اینترنتی در جنوب کشور و با همکاری چندین شرکت و فروشگاه تخصصی فعال در عرضه انواع محصولات ، آماده همکاری با تمام نهادها و سازمان های دولتی جهت خرید از طریق بن و سایر روشهای اینترنتی می باشد .

توجه

در هنگام  وارد کردن اطلاعات و مشخصات هر محصول تا حد امکان سعی شده است اطلاعات دقیقی از کالا درج شود و از کلمات معادل مناسب در زبان فارسی استفاده شود، تا استفاده از فروشگاه کالااینا برای همگان میسر شود.
لازم به ذکر است با اینکه تلاش فراوانی جهت رفع نواقص و اشکالات این سایت شده است ، اما تا رسیدن به هدف نهایی و تکمیل نمودن سایت  نیاز به انتقادات و  پیشنهادات شما کاربران عزیز داریم .