راهنمای خرید

سلام کاربر گرامی ، از اینکه فروشگاه اینترنتی " کالااینا " را انتخاب نمودید بسیار سپاس گذاریم .

شما برای خرید سه مرحله بسیار ساده پیش رو دارید .

1- انتخاب کالا
برای انتخاب کالا در قسمت های مختلف سایت می توانید بر روی متن کالای مورد نظر خود کلیک کنید و وارد صفحه آن شوید و بر روی خرید کلیک نمایید .

2- عضویت یا ورد به سایت
بعد از وارد شدن به این صفحه برای اینکه ما به آدرس شما کالا را ارسال نماییم باید اطلاعات شما در سایت ثبت شده باشد بدین منظور عضو سایت شوید و یا اگر عضو هستید وارد سایت شوید .

3- انتخاب نوع پرداخت
در این صفحه تعداد کالای درخواستی را تنظیم می نمایید و بر روی ثبت تغیرات کلیک می کنید حال نوع پرداخت را در قسمت پایین صفحه مشخص کرده و در آخر بر روی پرداخت و تکمیل سفارش کلیک می کنید .

*- بن کارت یا کد تخفیف
برای استفاده از بن کارت و یا کد تخفیف آن را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی آیکون محاسبه کلیک نمایید ، و در آخر بر روی نوشته پرداخت و تکمیل سفارش کلیک کنید سایت به صورت اتوماتیک آن را اعمال می نماید .

*- چگونگی پرداخت اینترنتی از طریق کارت
شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، ملت و کلیه بانکهای عضو شتاب امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

الف - شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

نکته : در صورت قطع ارتباط با سامانه بانکی می توانید مبلغ را از طریق کارت به کارت به شماره حساب 0552 2825 8610 6219 بانک سامان بنام سید عیسی شجاع پرداخت نموده و در مرحله خرید گزینه کارت به کارت را انتخاب نمایید .

ب - رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.


ج - کد CCV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

د - تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

*- پرداخت در محل
این گزینه فعلا فقط برای شهر بوشهر امکان پذیر می باشد ، بعد از انتخاب این گزینه در سریعترین زمان ممکن همکاران ما در بخش فروش با شما تماس می گیرند و زمان و مکان را با شما هماهنگ کرده و کالا را ارسال می نمایند.