بررسی GameVice : بهترین کنترل بازی ios برای آیفون

بررسی GameVice : بهترین کنترل بازی ios برای آیفون

گیموایس در دوطرف iphon6+ , iphon6s ، iphon6 یا +iphon6s شما چفت میشود و مانند یک کنسول قابل حمل عمل میکند.

ما به بررسی لوازم جانبی کنترل بازی نمیپردازیم اما گیموایس به تمام آن چیزی که سالها ارزو داشتیم کنترلهای مبایل انجام بدهند جامه عمل میپوشاند: این دستگاه در دوطرف آیفون شما چفت میشود و iDevice شما را در طول خطول PS Vita منتقل میکند.

گیموایس تنها همین کار را برای آیفون انجام میدهد. سویچی در پشت این دستگاه وجود دارد که با تسمه عقبی از سایز 4.7 اینچی آیفون 6 و 6 پلاس به 5.5 اینچی آیفون 6 پلاس و 6 اس پلاس تغییر میکند. کافیست یکی از این دستگاهها را بردارید با آیفون خود چفت کنید و از تجربه خوش بازی لذت ببرید.

گیموایس گوشی موبایل و لوزم جانبی را با یکدیگر متحد میکند و شما با استفاده از آن گویی کنسول بازی قابل حملی را در دست دارید که ios را اجرا میکند.

مسئله مهم این است که به سرعت فراموش میکنیم که درحال استفاده از گوشیهای هوشمند هستیم، و طوری آن را به دست میگیریم که انگار یک دستگاه بازی را در دست داریم.

تنها اخطار ما درباره گیموایس به آداپتورهای جدید آپل اشاره دارد؛ مدلهای جدید اپل (فرضا آیفون 7 و 7 پلاس) سایز متفاوتی خواهند داشت و ممکن است با این دستگاه ست نشوند.

اگرچه اپ استور ، مجموعه ای مناسب از کل کنسول بازیها را دارد، ما همچنان مایل هستیم بازیهایی را انجام دهیم که در خانه با وسایلی مانند Vit، 3DSیا PSP انجام میشوند. میتوان ساعتها با بازیهای مطرحی چون :
Grand Theft Auto III trilogy, Star Wars: Knights of the Old Republic and Oddworld: Stranger's Wrath

بازی کنیم . گیموایس نیز بازیهای سازگاری در برنامه های همراهش (و وب سایتش) دارد.

اگر در این فصل تعطیلات قصد خرید یکی از لوازم جانبی ios را دارید ما گیموایس را به شما پیشنهاد میکنیم که ورژنی نیز برای آیپد مینی دارد.

مزیا
  • کنسول قابل حمل یکی شده
  • قابل تنطیم برای نگهداری بر گوشیهای آیفون 6، 6 اس، 6 پلاس و 6 اس پلاس
  • اتصال سبک، بدون بلوتوث

معایب
  • ممکن است مناسب مدلهای بعدی آیفون سال 2016 نباشد

توسط : admin | تاریخ : 1394/10/29 | نظرات